High Quality Rolex Replica

متفرقه

شیرینگ و بسته بندی

شیرینگ چیست؟ روش بسته بندی دستگاه شیرینگ به این صورت است که به طور کامل هوای داخل کیسه را تخلیه می‌کند و با حرارت، پلاستیک را به طور کامل به محصول می‌چسباند. به همین دلیل محصول به وسیله دستگاه شیرینگ کاملا سالم و به دور از هر نوع آلودگی نگهداری می‌شوند. شرکت ...

بهداشت و ایمنی کار

دنیا و صنعت امروزی درگیر رقابت است. سرعت رشد تکنولوژی و تغییرات اساسی در الگوی مصرف، تغییر نیازهای بازار و بالا رفتن انتظارات مردم جوامع مختلف و به وجود آمدن مسئولیت های جدید سازمانی،این فضای رقابتی را روز به روز تنگ تر می کند. برای باقی ماندن در چنین فضایی، ناچار به بهبود مزیت های رقابتی سازمانی هستیم.

آموزش نرم افزار Arc MAP

Arc MAP نرم ازاری برتر از مجموعه نرم افزاری سیستم اطلاعات جغرافیایی و فن آوری ترسیم نقشه است. Arc MAP برنامه ای کاربردی است که برای نمایشريا، بررسی و تحلیل نقشه ها جهت پاسخگویی به سوال های مکان و تولید نقشه هایی که موجبات تجزیه و تحلیل درستی را فراهم می کند.

نمودار لوله کشی و ابزار دقیق (Piping and Instrumentation Diagram)

دياگرام لوله گذاري و تجهيزات ) P&ID (Piping and Instrumentation Diagramاز علامتها براي نشان دادن اتصال بين تجهيزات، حسگر ها و شيرها در يك سيستم كنترلي استفاده ميكند. بخشهايي كه در زير خواهند آمد اطلاعات كه قبل از كشيدن P&IDلازم است بدانيد به صورت خلاصه فراهم مي كند.

راهنمای تجهیزات حفاظت فردی

تجهیزات حفاظت فردی ، تجهیزاتی هستند که برای حفاظت کارکنان از صدمات کاری و یا بیماری هایی که در اثر مواجهه با خطرات شیمیایی ، فیزیکی ، بیولوژیکی و ارگونومیکی و دیگر خطرات در محیط کار بوجود می آیند به کار می روند .

راهنمای بالانسینگ

در حالت عادی هدر رفت آب در همه‌ی شبکه‌های آبرسانی اجتناب ناپذیر است که تنها مقدار و حجم آن در شبکه‌های مختلف متفاوت است. در این میان یکی از گام‌های مهم و موثر در کاهش هدر رفت آب و کاهش آب‌های بدون درآمد در شبکه‌ی آبرسانی، درک مفاهیم و اجزای مربوط به درک هدر رفت در شبکه‌های آبرسانی و حصول اطمینان از اندازه گیری و تخمین هر کدام از این اجزاست. یکی از روش‌های بررسی این موضوع روش بالانسینگ آب است که در این مقاله به برسی توضیح آن خواهیم پرداخت.

سمینار آموزشی ایمنی در عملیات حفاری و گودبرداری شبکه فاضلاب تهران

گود‌برداری به هر گونه شیار، حفره، کانال یا گود شدگی ساخت در سطح زمین که به وسیله‌ی خاکبرداری به وجود می‌آید گفته می شود. این عملیات جهت فنداسیون ساختمان، کابل کشی برق، مخابرات، لوله کشی آب و فاضلاب و ... انجام می گیرد.

خوردگی و رسوب گذاری تاسیسات آب و فاضلاب

خوردگی زیان اقتصادی بزرگی است و باید بدانیم که برای کاهش آن کارهای زیادی میتوان انجام داد. هرجا که فلز یا مواد دیگر مورد استفاده قرار گیرند خوردگی با شدت و ضعف اتفاق خواهد افتاد. هزینه هایی که خوردگی بر تاسیسات امریکا هر ساله تحمیل میکند حدود 100 میلیارد دلار است.

کتاب فرهنگ لغات و اصلاحات فنی فاضلاب

در این کتاب شما با تمامی اصطلاحات و لغات فنی فاضلابی آشنا شده و هر آنچه در این صنعت نیاز به دانستن باشد آگاهی پیدا میکنید.

دستور عمل طراحی و ایمنی آزمایشگاه های آب

نخستین هدف در طراحی یک آزمایشگاه فراهم کردن محیطی قابل دسترسی و بی خطر است تا کارکنان آزمایشگاه در آن محیط به انجام فعالیت بپردازند. دومین هدف دارا بودن حداکثر قابلیت انعطاف پذیری برای استفاده پژوهشی و آموزشی در محیطی امن است. بنابراین عواملی که ایمنی و بهداشت را به خطر می اندازند باید شناسایی شوند. تا جائیکه امکان دارد در طراحی باید اقدام های حفاظتی در نظر گرفته شود. اگرچه استفاده نادرست از امکانات آزمایشگاه میتواند بر طراحی صحیح و ایمن آزمایشگاه غلبه کند.

mangakakalot